Тема: поліуретанові сайлентблоки

https://polypro.com.ua/assets/cache/images/assets/galleries/16964/saulentblok-perednego-richaga-so-smesheniem-bmw-e30-500x500-040.jpg

Сайлентблоки - один з найважливіших елементів підвіски машини, та їх знос може сильнозменшити ефективність водіння, підвищити знос шин і призвести до поломок різних вузлів транспортного засобу. А оскільки за специфікою своєї роботи ці елементи активно зношуються, їх якості необхідно приділяти максимум уваги. Як і проводити  заміну.
Радує, що на ринку подібної продукції представлені вітчизняні компанії, які виробляють поліуретанові сайлентблоки, які   не поступаються  по характеристикам західним аналогам. Як приклад можна навести компанію «ПоліПро», яка займається не тільки випуском, а й реставрацією даних елементів підвіски. З діючими пропозиціями компанії ви можете ознайомитись на офіційному сайті https://polypro.com.ua/
Чому ж компанія використовує для виробництва цих комплектуючих саме поліуретан? Як продемонструвала практика, даний полімер перевершує звичайну гум по множині параметрів, і насамперед у плані зносостійкості та стійкості до дії агресивних середовищ. Це збільшує час експлуатації виробів, дозволяючи власнику машини економити немалі кошти . Та й за технічними властивостями вироби з поліуретану виглядають більш якіснішими.
«ПоліПро» випускає з поліуретану не тільки сайлентблоки, а й великий асортимент інших товарів. З повним спектром представленого тут обладнання ви можете ознайомитись на офіційному сайті. Всі виготовлені деталі відповідають найвищим стандартам, і за характеристиками не поступаються найкращим зарубіжним аналогам, ціна при цьому набагато вигідніша.