Тема: Ввод в эксплуатацию дома Украина, новости 2020

Хочу помоч тем, кто на подконтрольной Украине територии!
В 2020 году меняется процедура ввода в эксплуатацию, ликвидируется старая система и ГАСК, теперь регистрацией разрешительных документов будет заниматся отдельный орган Государственная строительна сервсиная служба градостроительтсва, а полномочия инспекции будут только в центрального органа Государственной инспекции градостроительства.
Упрощают вопросы присвоения адресов, не будет такого понятия как строительный адрес, сразу два органа разных могут присваивать.
После регистрации разрешительных документов тепер нельзя просто так их отменить, органам нужно подавать в суд!
Возможность полностью электронно подать документы: разрешение на строительство, декларацию о вводе в эксплуатацию - непосредственно через портал ДЕЙСТВИЕ, который в будушем полностью заменит ЦПАУ, другими словами - деджитализация!
Более подробно и детально о новостях 2020, порядке, нюансах в источнике: ввод в эксплуатацию

2

Re: Ввод в эксплуатацию дома Украина, новости 2020

Возможность полностью электронно подать документы это удобно.

3 (2021-01-21 21:53:27 отредактировано lastofyear)

Re: Ввод в эксплуатацию дома Украина, новости 2020

Так, але не так все просто, я займаюсь узаконенням і отриманням дозволів на будівництво, вже встиг використати в роботі портал ДІЯ, скажу Вам так, що перші місяці було біль-менш, однак ось теж намагаюсь зареєстрували дозвіл на будівництво по будинку, але вже тричі подаю і отримую відмови, подаєш одну інформацію в повідомленні про будівельні роботи, а коли документ повертається від уповноваженого органу, то його редагують й спотворюють й на підставі цього дають відмови у реєстрації.
З паперами ситуація ще гірша, подавав теж повідомлення і перед новим роком мав бути строк виконання, але вже скоро лютий місяць 2021 року і жодного опрацювання документу!
Якщо Вам цікаво детально дізнатись як працює портал ДІЯ, то я розібрав це питання в своїх матеріалах ДОЗВІЛ НА БУДІВНИЦТВО - тобто в яких випадках є можливість скористатися електронною послугою онлайн, які документи мають бути, коли неможливо електронно подати, тим паче ця інформація і стосується введення в експлуатацію, адже подача повідомлення про будівельні роботи, декларації про готовність об'єкта до експлуатації є аналогічною!
Взагалі обіцять НОУ ПАПЕР, тобто ніяких бумажок і довідок з 2022 року, як казав Зеленський, держава в смартфоні!

4

Re: Ввод в эксплуатацию дома Украина, новости 2020

Возможно полностью электронно подать документы?